Proč nezůstat s tím kdo vás miluje, když ten koho milujete vy je pryč...

Oheň a Led Kapitola 8. Už zase...

26. dubna 2009 v 21:51 | Ivetk@ |  MF Oheň a Led
Kaoni smileys Tak po dlouhé době jsem konečně sesmolila nějaké pokračování FF je to vlastě ta samá kapitola jen z pohledu Edwarda... Sami zhodnoť te jestli se povedla...

Bellu jsme museli dostat znovu ke Carlisovi, stehy na zádech jí popraskaly a některé rány bylo třeba znovu zašít. Celou dobu co byla Bella u nás jsem seděl na zemi vedle dveří pokoje kde jí Carlisle ošetřval. Potřeboval klid aby mohl pracovat a být v klidu jsem teď rozhodně nedokázal. Seděl jsem tam a přemýšlel jakým způsobem Jacoba zabít aby to neporušilo dohodu a pro něj to bylo dostatečně bolestivé. Nedokázal jsem pochopit kde bere tu odvahu jít za ní když ví, že někdo z nás je pořád na blízku. Tuhle další bolest musela Bella prožívat jen proto, že to psisko nedokázalo pochopit, že potřebuje klid a hlavně čas. Je mi jasné, že mu to časem odpustí ale potom co se stalo dneska mu nedovolím další návštěvu bez toho abych tam byl. Prostě Jacob nesmí překročit hranice Quilitského území o to se postarám a jestli hranice překročí nikdo mě už neodradí od rozhodnutí ho zabít a bude mi jedno jaké to bude mít následky. Nelíbí se mu, že chceme porušit dohodu ale my máme svolení rady, to on porušuje pravidla. Už jí nikdy nechci takhle vidět, ten strach a bolest v jejích očích. Tolik jsem se bál, že jí zase ublíží. Dokážu pochopit, že s ní chce mluvit ale sakra existuje i telefon. Proč jí pořád děsí?

Carlisle konečně skončil a já mohl jít za ní. Ležela tam zase skoro polomrtvá ten pohled jako by mě trhal na kusy. Nenáviděl jsem sám sebe protože jsem jí slíbil, že bude všechno v pořádku ale neuhlídal jsem jí. Jacob proklouznul a jí to stálo další bolest. Přešel jsem pokoj a sedl si vedle Belli, pohladil jsem jí po vlasech a ona sebou cukla nevěděl jsem jestli je to chladem vycházejícím z mojí kůže nebo je to strachem. "Bello to jsem já, teď už se bát nemusíš." řekl jsem jí. Pomalu otevřela oči a dívala se na mě. Stiskl jsem její ruku a políbil jí do vlasů. Bella zase zavřela oči. "Musím tě dostat domů Charlie se bude co nejdřív vracet domů." pověděl jsem jí. Jen slabě přikývla. Zvedl jsem jí do náruče, proběhl dům a běžel k domunáčelníka policie. Bellu jsem uložil do postele, zabalil do deky a lehl si k ní. Musela mít opravdový strach protože se klepala jako osika a tiskla se ke mě co nejvíc to deka mezi námi dovolovala. Bylo to jako by se chtěla schovat, jako by čekala další Jacobovu návštěvu. Její oči pořád sledovali tmu za oknem viděl jsem v nich strach. "Bello, neboj se on už sem znovu nepříjde. Teď s tebou budu pořád." Chlácholil jsem jí. Dívala se na mě ale nemluvila to mě mučilo ze všeho nejvíc. Proč nemluví? "Bello prosím aspoň mi něco řekni, od té doby co tě Carlisle ošetřil si neřekla ani slovo." Prosil jsem jí ale se jen víc zachumlala do deky a přitiskla se ke mě. Obejmul jsem jí a hlavu zabořil do jejich vlasů. "Charlie už je v ulici budu muset na chvlíli zmizet ale neboj brzy se vrátím." šeptal jsem jí do vlasů ale stejně jsem musel povolit její sevření kolem mého krku. Zmizel jsem v pootevřením okně a čekal až Charlie zkontroluje Bellu, mezitím jsem zkontroloval okolí domu, hledal jsem i nepatrnou stopu po nějakém vlkodlakovi ale žádnou jsem nenašel pak jsem se k Belle zase vrátil. Lehl jsem si vedle ní a Bella se ke mě okamžitě stulila, obejmul jsem její roztřesené tělo, když jsem jí začal broukat její ukolébavku začali jí klesat víčka a za chvíli spala, muselo se jí zdát něco hezkého, žádná noční můra protože se pořád usmívala, aspoň ve snech měla klid od Jacoba a jeho vlkodlačí podstaty. Celý zbytek noci jsem strávil úvahami co se jí asi zdá ale hlavně mě trápilo proč nemluví, měl jsem strach, že je v nějakém šoku a já nevěděl jak jí z toho dostat.

Bylo asi sedm ráno, když Charlie vstal a já jí zase musel na chvíli opustit, ani si toho nevšimla pořád tvrdě spala, když Charlie odjel do práce a já se konečně mohl vrátit. Sednul jsem si do křesla a díval se na její klidný obličej o hodinu později se Bella probudila. "Edwarde." Zašeptala a já byl ve vteřině u ní, objímal jí, líbal do vlasů a na čelo. "Bello, konečně tolik jsem se bál co s tebou je." Vysvětloval jsem. Bella se vůbec nebránila, objímala mě taky, svoje rty mi tiskla na krk a její srdce se začalo divoce třepotat v její hrudi. "Promiň ale včera jsem nebyla schopná ze sebe dostat ani hlášku." Vysvětlovala mi teď zase ona. "Co budeme dělat teď? Jak to bude se školou?" Ptala se mě dál schoulená v mém náručí. "Dnes ti měl stejně Carlisle vyndat některé stehy jen pár ti jich tam musel nechat a některé rány znovu zašít. V tom ale jít do školy ti to nebrání, pokud tedy chceš." Odpověděl jsem. Jakmile jsemse ale zmínil o včerejšku opět se zachvěla ale zůstala tentokrát už vklidu její srdce sice trochu zrachlilo ale úsměv na její tvář se zase vrátil. "No tak uvidíme jak se budu cítit v pondělí." Navrhla Bella. "Všechno vyřešíme a až se budeš cítit dobře začnete s Alicí zase plánovat naši svatbu ani nevíš jak Alici namíchlo, že musí přerušit přípravy." řekl jsem s úsměvěm. "To muselo Alici opravdu naštvat úplně se v naší svatbě vyžívá až začínám mít strach jako to všechno dopadne." Dodala se smíchem Bella. To byl ten nejkrásnější zvuk který chtěli moje uši slyšet. Belliny námitky ke svatbě konečně pominuly a tím mi udělala největší radost, za pár týdnů už bude Bella moje žena jen kdybych jí nemusel brát její duši ale bylo to její přání. Nechtěl jsem přít o zvuk jejího srdce a červěň na jejích tvářích zbožňoval jsem to na ní ale náš společný život to vyžadoval musel jsem jí přeměnit Volturiovi byla velká hrozba a já už jsem nechtěl nic riskovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 twilight.team twilight.team | Web | 28. dubna 2009 v 18:13 | Reagovat

Teda, dala sis pěkně na čas, ale zase je docela dlouhá a povedla se, tak ti to omlouvám. :-)

2 JaniCZka JaniCZka | Web | 1. května 2009 v 23:53 | Reagovat

Konečně jsem si našla čas a přečetla si to :D ... Je to dobrý, doufám, že pokráčko bude brzy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama