Proč nezůstat s tím kdo vás miluje, když ten koho milujete vy je pryč...

Březen 2009

Rozbřesk

30. března 2009 v 8:30 | Ivetk@ |  .:I am Ivi:.
Ahojda lidičky jen jsem se sem skočila mrknout... Už pracuju na MF taky v dohledný době asi bude pokráčko ale hlavně jsem tady abych upozornila že 25.3.2009 vyšel Rozbřesk... Měla jsem ho objednanej na Egmont.cz a hned 26.3. mi přišel takže teď nedělám nic jinýhoo než že sedím nad knížkou :D Je to fakt užasný... jen mě mrzí že t budu mít tak rychle přečtený... :-(

pokračování MF

9. března 2009 v 10:42 | Ivetk@ |  .:I am Ivi:.
Ahojda lidičky našla jsem tady hodně komentů co se týče mojí povídky... poslední dobou jsem blogísek hodně zanedbala... No ještě to není konec jen jsem prostě ztratila inspiraci takže čekám co mě napadne a jak se bude příběh dál odvíjet... nebojte určitě něco napíšu a hned vám to se dám...

New Moon - premiera 2009

9. března 2009 v 10:36 | Ivetk@ |  NM New
A znovu se potvrdilo, že zákulisní zdroje Deadline Hollywood Daily nelžou. Režisérem Nového měsíce se opravdu stal Chris Weitz a jeho prvním činem "ve funkci" bylo napsání dopisu fanynkám, v němž se snaží zmírnit jejich obavy ohledně toho, jestli zvládne Bellu a její kamarády kočírovat muž. Weitz se cítí velice jistý v kramflecích a už se moc těší, až se pustí do práce. A že jí bude mít. Summit oznámil, že premiéra Nového měsíce bude 20.listopadu 2009, což znamená náběh na systém jeden díl Twilight ságy ročně. A z toho plynou hned dva velké problémy. Zaprvé má Weitz na natočení druhého dílu zoufale málo času a zadruhé tím Zatmění (trojka) narazí na jednu velkou překážku. V listopadu 2010 se totiž do kin chystá první část sedmého Pottera a brýlatý čarodej si rozhodně nenechá nic líbit. Couvne Summit s trojkou jinam? To se teprv uvidí, nejdřív ji ale musejí natočit.


Dakota Fanning - Jane Volturi

9. března 2009 v 10:33 | Ivetk@ |  NM New
V půlce ledna se objevily zprávy o tom, že si Vanessa Hudgens zahraje v Novém měsíci postavu Leah Clearwater, ale vše se nakonec ukázalo jako jedna velká kachna, která akorát znovu vytáhla na světlo světa kauzu s jejími nahými fotkami. Hvězdička Muzikálů ze střední se tedy do vlkodlaka nepřevtělí.

Nyní se ale rozbíhají jednání o novou upírku. Summit totiž do Nového měsíce láká Dakotu Fanning (Muž v ohni, Válka světů), která na propagačním turné k filmu Push potvrdila, že byla oslovena. Samozřejmě z ní vypadlo, že by bylo "hrozně cool, kdyby si v téhle sérii mohla zahrát, protože je její obrovskou fanynkou" (upřímně bych se divil, kdyby ty knihy vůbec četla...) a z řeči těla se prý dalo vyčíst, že by ráda řekla víc, ale nesmí. Podle zvěstí by si měla zahrát italskou upírku Jane, která je členkou italských Volturi - nejnebezpečnější skupiny krvežíznivých zabijáků.