Proč nezůstat s tím kdo vás miluje, když ten koho milujete vy je pryč...

Quileuté

17. listopadu 2008 v 11:59 | Ivetk@ |  Vlkodlaci/Quileuté
"Dokud budou existovat upíři, budou existovat i vlkodlaci."

Staré pověsti tvrdí, že Quileuté pocházejí z vlků - a že vlci jsou pořád naši bratři. V jejich krvi kolovala kouzelná moc. Nebyla to schopnost měnit podobu - to přišlo až později. Zezačátku byli duchovními válečníky.

Potom, co odešli upíři z území Quileutů, schopnost měnit se ve vlky zanikla a vlci se stali legendou. Avšak s příchodem rodiny Cullenů se vlčí krev opět probudila, aby ochrana indiánského území mohla pokračovat.
Vlkodlaci jsou přirozeným a jediným nepřítelem upírů. Poslední smečku tvořili Ephraim Black, Quil Ateara a Levi Uley. Ty s Cullenovými uzavřeli dohodu která stanovila hranice území Quileutů a podmínky jejich soužití.

Když se Cullenovi v roce 2004 vrátili Sam Uley byl první který se přeměnil. Začátky byly tvrdé. Musel bojovat sám se sebou a vše se naučit sám. Jednou se neovládl a došlo k nehodě. Velmi vážně poranil svou Emily sestřenici jeho tehdejší přítelkyně do které se později i otiskl což znamená že se pro něj stala ideální partnerkou. Emily od té doby nese v obličeji stopy po Samových drápech.

O necelý rok později se vlčí krev probudila i v Paulovi, Jaredovi a Embrym Callovi. Jacob Black se po své přeměně stal druhým nejsilnějším ve smečce ačkoliv jeho rodokmen by mu zaručuje vůdcovství ale to Jacob nežádá. I na Quila Ateara čeká jeho osud stejně jako na další kteří mají v rodě vlkodlačí krev...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Ke komu by jste chtěli patřit??

Cullen
Volturi
Vlkodlaci
Lidi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama