Proč nezůstat s tím kdo vás miluje, když ten koho milujete vy je pryč...

Říjen 2008

Článek na tn.cz

27. října 2008 v 11:31 | Ivetk@ |  Twilight New
Článek na tn.cz zde k přečtení...


Asi takhle autor tohoto článku o Twilight moc neví to je vidět už podle první věty článku...
Edward má určitě charisma ale že by zrovna děsivé...
O argentinské telenovele tady nelze mluvit pokud bych mohla doporučit zjistit si více informací a pak psát články nebo recenze...
Pokud pominu zašmodrchání jak se v článku píše tak opravdu nevím jak by si někdo představoval že si ochočí upíra????
Edward sice na dobré vychování zapomene ale určitě o Belle neuvažuje jako o své samičce...
Já si spíš myslím že tady někdo zaťal zuby trochu vedle...

Co si myslíte o článku... podle mě další kritik který ani neví o čem to je...

Felix Volturi

19. října 2008 v 12:11 | Ivetk@ |  Volturiovi
Celé jméno: Felix
Stav: Upír
Narozen:
Přeměněn:
Důvod přeměny:
Barva vlasů: Černá
Barva očí: Upíří karmínově červená
Výška:
Povolání: Člen gardy Volturiů
Fyzický popis: Olivová pleť, která vypadá podivně v kombinaci s jejich křídovou bledostí. Vlasy má ostříhané nakrátko. Jejich dohovky byli na okrajích zbarveny sytě do karmínova a postupně temněli až k černé.

Heidi Volturi

19. října 2008 v 12:04 | Ivetk@ |  Volturiovi
Celé jméno: Heidi
Stav: Upír
Datum narození:
Datum změny:
Původně pochází z: Voltera, Itálie
Barva vlasů: Mahagonová
Barva očí: Fialová (modré kontatktní čočky na rudých očích)
Výška: 175 cm
Příčina přeměny:
Povolání: Lovec u Volturiových dalo by se to nazvat též jako návnada na turisty
Fyzický popis: Velmi hezká s lesklými, dlouhými mahagonovými vlasy. Její oči vypadají jako kdyby nosila modré kontaktní čočky na rudých očích.

Lauren Mallory

19. října 2008 v 11:54 | Ivetk@ |  Lidé
Celé jméno: Lauren Mallory
Stav: Člověk
Datum narození: 1988
Původně z: Forks
Barva vlasů: Blonďaté
Barva očí: Zelená
Výška: 168 cm
Povolání: Studentka
Osobní historie: Lauren zaujímá velmi nepřístupný postoj, když dojde na Bellu. Namyšleně přešla zbytek party, když seděli u oběda s Bellou. Nikdy nebyla k Belle zvláště přátelská. Lauren žárlí na VŠECHNO!
Během Belliných měsíců v "zombie" stavu potkala Lauren agenta z modelingu, který jí přesvědčil, aby udělala něco "ostrého" se svými vlasy a zaplatila hodně za kvalitní snímky. Slíbil jí, že její kariéra stoupne jako raketa. Ona stále čeká, že se to stane. Je také jedna z posledních, které těší, když se Bella "vrátila".

Tyler Crowley

19. října 2008 v 11:53 | Ivetk@ |  Lidé
Celé jméno: Tyler Crowley
Stav: Člověk
Datum narození: 1988
Původně pochází z: Forks, Washington
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Výška: 185 centimetrů
Fyzický popis: Opálenější než ostatní teenageři z Forks
Povolání: V současné době zapsaný na Střední školu ve Forks
Koníčky: Atletika
Osobní historie: Tyler je dosti populární kluk. On si vynutí bellinu pozornost a požádá jí o tanec, vytvořil si domněnku, že ona by namísto toho šla raději na stužkovací slavnost s ním. Tyler řídil dodávku, která na parkovišti u školy málem rozmačkala Bellu.

Laurent

19. října 2008 v 11:52 | Ivetk@ |  Upíři
Celé jméno: Laurent
Stav: Upír
Datum narození: 1755(?)
Barva vlasů: Černá
Barva očí: Upíří karmínově červená
Fyzický popis: bledá olivově tónovaná pokožka, lesklé vlasy, střední postavy, hodně svalnatý
Rodinní příslušníci: Člen Jamesovi smečky společně s Victorií
Osobní historie: Laurent patří ke kočovné tlupě upírů, kteří se živí lidmi. Dělal mluvčího za svou skupinu, ačkoli nebyl vůdce tlupy. Když přijeli do Forks, skupina přicestovala z Ontaria. Když James začal sledovat Bellu, byl to Laurent, kdo varoval Cullenovi o Jamesových schopnostech jako stopaře. Zaujat tím, jaký život Carlisle a jeho rodina žila, a nechtěním se dostat do středu boje, Laurent opustil Forks a jel do Denali.
Laurent se vrátil do Forks pod vedením Victorii, aby zabil Bellu. Nepodařilo se mu to a byl zabit quileutskými vlkodlaky.


Oheň a Led Kapitola 4. Šípková růženka

15. října 2008 v 19:23 | Ivetk@ |  MF Oheň a Led
Kaoni smileysPo delší době je tady pokračování mojí povídky tak si jí přečtěte a napište mi komentáře ;-) Asi vám bude připadat že nadržuju Edwardovi a z Jacoba dělám toho špatnýho ale abych se tak přiznala já Jacoba moc nemusím ale budu se snažit být objektivní... B-)

Tenhle týden byl jedním z nejtěžších v mém životě, viděl jsem jak Bella trpěla i když to nesla statečně bylo mi jasné, že je to jen hrdinská maska. Týden který Bella strávila skoro celý v posteli ale i týden končí a konec už se blížil. Do školy jsme nechodili, protože celou rodina najednou z ničeho nic schvátila chřipka. Jizvy se zatáhly a už nepotřebovala dostávat dávky morfinu na bolest. Všechno se zdálo, že je na dobré cestě k rychlému uzdravení. Já s Bellou trávil všechen čas a rozmazloval jí moc mě bavilo se o ní starat. "Edwarde já se dokážu najíst i sama." namítala já se jen usmál a krmil jí dál. S blížícím se koncem týdne se blížil i Charlieho návrat domů. "Co bude dál? Charlie určitě na ty jizvy příjde." bála se Bella. "Ale no tak Bello neřeš něco co už se dávno vyřešilo, Alice viděla, že to všechno vyjde." odpověděl jsem. Nepřipadalo mi, že byla nějak zvlášť klidnější ale opravdu se neměla čeho bát. Sedl jsem si vedle Belli na postel a sevřel její dlaně v mích. Podíval jsem se jí do očí. "Opravdu se není čeho bát všechno bude dobré věř mi." chlácholil jsem jí. Dívala se mi do očí a její nervozita a strach už pomalu opadali. "Neboj se budu pořád s tebou a ty máš přece chřipku takže nebude nic divného když budeš spát." Argumentoval jsem. "Dobře tedy, věřím ti." dodala s lehkým úsměvem. Lehla si zase do polštářů a já myslel, že usnula.


Ležel jsem vedle Belli na posteli byl jsem naprosto mimo sebe přemýšlel jsem o událostech posledních dnů. Jak by bylo všechno jiné kdybych jí už dávno přeměnil nebyla by tak křehká, zranitelná a hlavně by se už nestýkala s vlkodlaky. Byl jsem naštvaný hlavně na sebe kdybych nebyl tak nekompromisní co se její přeměny týkalo, všechno mohlo být jinak. Pořád mi říkala jak jim věří a že jí s nimi nehrozí žádné nebezpečí ale když jsem jí tam viděl polomrtvou. Ne, raději nebudu myslet na tyhle bolestné vzpomínky. Zklamal jsem sám sebe slíbil jsem si, že nedovolím aby jí někdo ublížil a stalo se to. Tolikrát jsem měl nutkání jít v noci, když usnula za Jacobem a vyřídit si to s ním jednou pro vždy. Jediné co mě zastavilo byl Bellin bolestný výraz když se špatně pohnula a její jizvy o sobě dali znát a nebo když ve snech viděla obrovského vlka který se jí chystá roztrhat na kusy. Tolik jsem ho nenáviděl za ty noční můry které jí dal a za bolest kterou jí způsobil. Ani jsem si neuvědomoval jak dlouho jsem byl takhle mimo až když na mě Bella promluvila. "Co budeme dělat dneska Edwarde?" chtěla vědět. "Nevím řekni co by si chtěla dělat." odpověděl jsem. Pesimisticky se na mě podívala. "Já toho moc dělat nemůžu." řekla a sklopila oči. Zvednul jsem jí bradu aby se na mě musela podívala, naklonil jsem se a políbil jí. Tolik mi chyběla, měl jsem jí u sebe tak blízko a nemohl jsem se jí skoro dotknout abych jí nezpůsobil ještě větší
bolest. Bella mi svoje ruce zamotávala do vlasů a já se pomalu přestával ovládat hlavou mi běhali myšlenky měl bych se odtáhnout ale nešlo to tolik se jí chtěl dotýkat, cítit teplo jejího těla. Nakonec jsem nechal Bellu nadechnout a odtáhl se. Oba jsme dýchali přerývaně Bella se usmívala a její obličej měl tu krásnou narůžovělou barvu, kterou na ní tak miluji. "Můžeme se koukat na video jestli chceš?" Navrhl jsem. "Stále se na mě dívala. "Tak jo něco vyber." řekla. Vstal jsem tedy z postele a přešel ke skříňce s videokazetami. "A na co chceš koukat?" ptal jsem se. Otočil jsem se na Bellu která už zase spala s úsměvem na rtech. Přišel jsem v posteli a políbil Bellu na čelo. "Dobrou miláčku." Něco zamumlala ze spaní ale spala dál.


Šel jsem dolů kde seděla Alice, Jasper, Emmett a Rose. "Tak co tvoje šípková Růženka, zase spí." pronesl Emmett a hned se začal hlasitě smát. Věnoval jsem mu minimální pozornost, Emmett měl podobné připomínky celý týden. Sedl jsem si vedle Alice. "Tak jak jí je." ptala se. "Už je to lepší ale pořád se bojí, že Charlie na to všechno příjde." odpovídal jsem. Slyšel jsem Emmettova myšlenky byli celkem drastické. "Myslím, že to nebude nejlepší nápad Emmette." Odpověděl jsem na jeho nevyřčené otázky. Všichni se na Emmetta podívali. "Co se ti nelíbí na představě hlavy toho psa na stříbrném podnosu." Pronesl Emmett s úsměvem na tváří. "Né že by se mi to nelíbilo ale znáš Bellu určitě ho bude obhajovat." Odpověděl jsem sklesle. "Jako by si to vůbec zasloužil." Řekla Rosalie. Nikdy by mě nenapadlo, že právě ona by tohle řekla. Věděl jsem, že Bellu bere jako člena rodiny i když tak trochu z donucení ale tohle jsem nečekal, v jejích myšlenkách bylo vidět, že to myslí upřímně. "Měl by si dát Sethovi vědět jak na tom Bella je aby byli vlkodlaci klidní." Řekla Alice. Jen jsem pokrčil rameny a myslel si svoje. "Já jim tedy určitě volat nebudu." Odpověděl jsem naštvaně. To jo ještě pošlou někoho aby se ujistil jestli jim nelžeme a já už opravdu nehodlám nic riskovat, k Belle už se nepřiblíží ani jeden z nich. Pak jsem si vzpomněla na Setha milého a upřímného kluka, no tak ten možná pomyslel jsem si. "Hej Edwarde." Zavolal na mě Emmett. "Brácho ty seš pořád nějakej mimo." Dodal. Podíval jsem se na něj a jen se zasmál. "Zítra musím Bellu dovést domů a vůbec se mi do toho nechce." Odpověděl jsem. Tehdy poprvé promluvil Jasper "Vyhnáni z ráje." Pronesl se smíchem, jen co to dořekl se k němu přidali i všichni ostatní. "No to je děsně vtipný chtěl bych vidět vás na mém místě, vám nechce osobu kterou milujete odloudit pubertální vlk který jí i skoro zabil." Oznámil jsem naštvaně. Jejich pohledy se stočili na mě a jejich myšlenky mi ukázali zajímavé nehody které by se mohli stát. "Nedovolíte mi abych za ním šel ale nápadů na to jak ho dostat máte hodně." Řekl jsem pobaveně. Debatovali jsme až do rána. Mohlo být asi tak 4:00 ráno když mě Alice dloubla loktem a ukázala nahoru. "Bella." Řekla jen.

Pár foteček...

12. října 2008 v 21:54 | Ivetk@ |  Twilight Galerie

Edward si jede Bellu vyzvednout na ples...
Alice a Jasper v hotelu ve Phenixu...
Na Stužkovací slavnosti
V jídelně školy


V nemocnici po nehodě na parkovišti...

Druhý twilight trailer- ET

12. října 2008 v 20:57 | Ivetk@ |  Twilight Videa

Tady jsou fakt mocinky pěkný scény... Při tomhle traileru jsem uplně přesně vybavila jak je to napsáno v knize... V roli Jamese už snad ani nedovedu představit nikoho jinýho...


Finální trailer

12. října 2008 v 20:52 | Ivetk@ |  Twilight Videa
Tohle je úplně nový trailer a je fakt mrtě povedenej... mě se tada fakt líbí... co vy na to?
To jak se na Bellu řítí ta dodávka a Edward jí zastavý se mi moc líbí... Ale naprosto nejúžasnější je ta část z baletního studia...1. trailer

12. října 2008 v 20:41 | Ivetk@ |  Twilight Videa
Tohle je úplně první trailer který byl k tomuhle úžasnýmu filmu vytvořenej. Určitě už ho moc dobře znáte... :-D Ze začátku se mi vůbec nelíbilo obsazení ale když jsem konečně viděla tenhle trailer zjistila jsem že obsazení je naprosto dokonalé... :-DOheň a Led Kapitola 3. Musí se uzdravit

2. října 2008 v 19:55 | Ivetk@ |  MF Oheň a Led
Kaoni smileysDalší kapitola snad se vám bude líbit...

Potom co mi Seth volal byl celý dům na nohou Esme a Rose připravili pro Bellu nové oblečení a můj pokoj zaplnilo všechno co bude ještě Carlisle potřebovat. Alice měla zatím držet Jaspera dál od Belli aby se neopakoval stejný incident jako při jejích osmnáctých narozeninách. Emmett mě nechtěl pustit samotného, bál se že bych mohl toho psa zabít a bál se oprávněně, měl jsem chuť ho zabít za to co Belle udělal. Carlisle si vzal auto a jel za námi do rezervace.


Ve vesnici bylo hotové pozdvižení, Bella ležela na zemi kde vedle ní seděl Seth zbytek smečky stál opodál jen Sam, Paul, Jared a Jacob chyběli. Stačil mi jediný pohled na její tělo a litoval jsem že Emmett přece jen nezůstal doma. Klekl jsem k Belle ale byla v bezvědomí, její čokoládové oči byli zavřené a její pořád usměvavá tvář stažená bolestí. "Jak jen jsem jí to mohl dovolit?" ptal jsem se sám sebe. Carlisle přijel chvíli potom co jsme tam my s Emmettem doběhli a hned začal Bellu ošetřovat. Emmett se mě snažil uklidnit ale já v hlavě slyšel myšlenky toho psa a můj vztek se stal skoro neovladatelný, chtěl jsem ho najít a roztrhat na kusy. "Edwarde." Bella se probudila a já byl v mžiku u ní, hladil jí po vlasech a držel za ruku. "Je mi to líto měla jsem tě poslechnout." Šeptala. Snažil jsem se jí uklidnit, dávala si to zbytečně za vinu. Potom opět začala ztrácet vědomí ale tentokrát to způsobil morfin který jí Carlisle dal aby zmenšil její bolest.


"Odvezeme jí k nám, tam se o ní budu moct lépe postarat." Řekl Carlisle. S Emmettem jsme Bellu položili na zadní sedadla auta. Věděl jsem na co myslí Billi a taky jsme mu odpověděl na jeho nepoloženou otázku. "Charlie se nemusí nic dozvědět, než se vrátí bude mít Bella jizvy skoro zahojené." Řekl jsem. Byl teď na nějakém policejním školení. Alice se mu zaručila, že se o Bellu postará a že bude bydlet přes týden u nás aby nebyla doma sama.


Doma jsme byli během deseti minut Emmett běžel napřed aby pomohl Esme a Rose. Já jel s Carlislem a nespouštěl jsem pohled z Belli nehybně ležící na zadním sedadle. Vyčítal jsem si, že jsem jí tam pustil ale copak by se něco změnilo kdybych jí to zakázal? Stejně by tam jela a mohlo by to dopadnout ještě hůř. Bellu jsme uložili do mého pokoje kde jí Carlisle musel zašít rány na zádech. Bylo to nesnesitelné celou tu dobu jsem tam byl s ní a pomáhal Carlisleovi kde se dalo. Dívat se na její rány pro mě bylo těžké, měl jsem chuť jít Jacoba opravdu zabít. Jenže mi bylo jasné, že až bude Belle lépe bude ho omlouvat. Sešít Belliny rány Carlisleovi trvalo snad celou věčnost, a když konečně skončil dal Belle další dávku morfinu aby rány tolik necítila a mohla se v klidu prospat.


Mohli být asi tři hodiny ráno když se Bella probudila, musela okamžitě poznala kde je a asi jí došlo i co se stalo. "Edwarde?" zašeptala. "Jsem tady Bello." Odpověděl jsem. Sednul jsem si vedle postele na zem a pohladil jí po vlasech. Chytla mě za ruku a nechtěla mě pustit. Její oči se zalili slzami. "Tolik jsem se bála, že tě už neuvidím." Vzlykala. Sklonil jsem se k ní a políbil jí do vlasů. "A já se bál, že jdu pozdě." Odpověděl jsem. Seděl jsem tam a díval se jak po jejích tvářích stékají velké slzy. "Neboj se teď už jsi v bezpečí a já už nikomu nedovolím aby ti ublížil." Řekl jsem. Otevřela oči a položila ruku na mojí tvář, určitě jí to muselo bolet a položil jsem svojí ruku na její. "Neměla by ses moc namáhat." Řekl jsem. Jen přikývla. "A co Charlie, jak mu vysvětlím ty jizvy?" ptala se? "Neboj než se vrátí budeš mít rány aspoň trochu zahojené a nebude ti to působit takovou bolest." Odpověděl jsem jí. "Teď by si měla spát musíš si odpočinout." Řekl jsem. "Dobře, ale zůstaneš tady semnou?" ptala se. V jejím hlase byl slyšet strach a její oči se zase zalili slzami, políbil jsem jí do vlasů a ujistil jí s ní zůstanu. Za chvíli Bella zase usnula a já tam jen seděl a díval se na svého anděla který teď musí zažívat bolest a já s tím nemohl nic udělat. Podstatné ale bylo, že přežije a všechno bude snad zase jako dřív.