Proč nezůstat s tím kdo vás miluje, když ten koho milujete vy je pryč...

Oheň a Led Kapitola 2. Doktora ale rychle

16. září 2008 v 20:24 | Ivetk@ |  MF Oheň a Led

Kaoni smileysBylo pozdě Bella ležela na zemi, nebyl to zrovna příjemný pohled. Jacob se přeměnil a neovládl svůj vztek pak už se to všechno seběhlo moc rychle. Jacob zlostně zavrčel a švihl po utíkající Bella svojí velkou tlapou tím jí způsobil ošklivé rány na zádech které byli na šití. Doběhl jsem k Belle která byla v bezvědomí a hledal jsem její mobil. Potřebovala doktora a já přesně věděl který bude ten nejlepší jen najít ten mobil. Zbytek smečky mezitím odvedl Jacoba do dostatečné vzdálenosti kde se uklidnil a přeměnil zpátky. Když jsem pohlédl směrem k nim viděl jsem v jeho tváři bolestný výraz, uvědomoval si co udělal. Ublížil jí… skoro jí zabil.


Hledal jsem telefonní číslo na Carlisla ale jediné které jsem naše bylo na Edwarda, věděl jsem, že v okamžiku kdy ten telefon zvedne bude všechno vědět a nic ho nezastaví aby Jacoba zabil až se sem přiřítí. Musel jsem to ale udělat. Telefon zazvonil jen jednou okamžitě ho zvedl. "Bello" zeptal se. "To jsem já Seth je tam Carlisle?" chtěl jsem vědět. Chvíli bylo ticho určitě už si moje myšlenky dávno přečetl a věděl co se stalo. "Kašlu na nějakou smlouvu, já ho zabiju." Potom už byl telefon hluchý, musel ho vzteky rozmačkat. Otočil jsem se k ostatním "Myslím, že Jacob má problém."


Edward s Emmettem tu byli ani ne do pěti minut a Carlisle přijel v autě chvíli po nich. Edward hned zamířil k Belle, kleknul si vedle ní ale bál se jí i dotknout aby jí nezpůsobil ještě větší bolest než kterou určitě prožívala teď. "Proč jsem tě sem pustil?" ptal se Edward sám sebe smutně. Emmett k bratrovi přistoupil a položil mu ruku na rameno. "Neboj se o ní, ona to zvládne, uvidíš." V jeho hlase byla slyšet bolest. Carlisle Belle rozstříhal potrhané tričko a začal ošetřovat její rány. Když Carlisle ošetřoval Bellu začal se Edward shánět po Jacobovi. "Kde je?" pohledem přejížděl po každém z nás, hledal odpověď v našich myšlenkách a určitě jí našel protože se podíval na dveře domu Blacku kam Sam s Paulem a Jaredem odvedli Jacoba. Už chtěl vyrazit tím směrem. "Edwarde." Šeptala Bella. V tu ránu byl u ní a držel jí za ruku. "Je mi to tak líto, měla jsem tě poslechnout." Sýpala Bella, Edward jí pohladil po vlasech. "To je v pořádku ty za to nemůžeš." Dál jí hladil a Bella zase začala ztrácet vědomí. "Morfium už začíná působit, bude jí líp uvidíš." Uklidňoval Edwarda Carlisle. Emmett běžel domů napřed a Edward nasedl do auta ke Carlisleovi, Bellu položili na zadní sedadla a odjeli.


Potom co Cullenovi odjeli i se zraněnou Bellou k nim domů musela zasedat rada. Starší byli zděšeni tím co se stalo, už to jednou zažili, věděli co může způsobit rozzuřený vlkodlak, Emily má dodnes ošklivou jizvu na obličeji. Jacob nebyl schopný se při zasedání soustředit, věděl co udělal věděl, že jí mohl zabít. "Jak jsem to mohl udělat" to byla jediná myšlenka která mu běžela hlavou. Slova se ujal Sam. "Jacob za to nemůže, měli jsme mu to říct, takhle se to dozvědět neměl" pronesl Sam. Rada souhlasila se Samem ale co dál? Stalo se a Bella je zraněná a kdo ví jak to nakonec dopadne. Edward se asi jen tak nesmíří s tím co se stalo na to jsem nemusel umět číst myšlenky dalo se to vyčíst z jeho výrazu. "Měli bychom si promluvit s Cullenovými a hlavně by jsme měli zjistit jak je na tom Bella". Pronesl Billi. Rada se usnesla, že počkají co bude dál zatím se budou mít na pozoru kdyby Cullenovi chtěli podniknout nějaký útok. Já jsem tomu moc nevěřil ale copak jako patnáctiletý kluk můžu do něčeho mluvit. Bylo mi jasné, že ať je Edward naštvaný sebevíc neublížil by nikomu z lidí a Jacobovi taky ne věděl co k němu Bella cítí a že i přesto všechno co se stalo bude ho bránit a on jí nechtěl ublížit.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kayla Kayla | 18. září 2008 v 14:11 | Reagovat

moc pekny-uz se tesim na pokracko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama