Proč nezůstat s tím kdo vás miluje, když ten koho milujete vy je pryč...

Oheň a Led Předmluva

22. srpna 2008 v 0:03 | Ivetk@ |  MF Oheň a Led

Tohle je taková moje povídka o Belle a Edwardovi snad se vám bude líbit. Zatím teda ještě není celá a pokud se vám bude líbit určitě sem přidám i pokračování tohle je zatím jen předmluva povídky... tak vám můžu přát hezký počtení a názory na ní pište do komentářu za konstruktivní kritiku budu ráda... Zatím ahoj a ať se vám tady líbí :-D
Jmenuji se Bella Swan a tohle je můj příběh. Můj život byl bezvýznamný a nudný dokud se v něm neobjevili oni. Jsou jako led a oheň a já byla tou hranicí mezi nimi, hranicí která bránila konfliktu.
Seděla jsem na verandě našeho domu a dívala se na zapadající slunce, pak mi najednou začalo docházet jak moc se můj život za poslední tři roky změnil. Měla jsem Edwarda, lásku svého života ale nebyli jsme vždy spolu. Tolik se snažil abych nepřišla o žádný lidský zážitek, že se nakonec rozhodl mě opustit aby mi ulehčil moje žití. Kdo mohl tušit, že bez něj nebudu žít, že budu jako tělo bez duše, bez života a hlavně bez srdce a lásky. Jedinou oporou mi byl můj přítel Jacob ten ale nestál jen o přátelství myslel, že časem zapomenu a zamiluji se do něj. A potom když se Edward vrátil Jacob se stáhl už nebyl mým přítelem nechtěl mě znát protože jak on říkal paktovala jsem se s pijavicemi, to pro něj byli upíři pouhé pijavice. On už neviděl jací jsou doopravdy.
Problém ale nastal v okamžiku, když jsem si uvědomila, že je miluji oba. Jistě každého jsem milovala jinak. Edward byl můj život, můj vzduch, moje všechno ale Jacob byl moje opora v největší bolesti ale ne jen to kdyby se Edward nevrátil, nebo jsem se s ním nikdy nesetkala můj život by se ubíral jiným směrem, je mi jasné že bych svůj život prožila s Jacobem a byla bych s ním šťastná. Jenže to byli jenom kdyby a na ty už bylo pozdě. Edward existoval a byl semnou a tak bylo rozhodnuto. Miluji Edwarda a na tom už se nedalo nic změnit ani naše odloučení nedokázalo zničit tu lásku v nás. Byla jsem rozhodnuta zůstat s Edwardem do konce naší věčnosti, stát se jednou z nich, stát se členem jeho rodiny, stát se upírem.
Jen kdyby to bylo tak lehké jak se zdálo, ale našemu štěstí stálo v cestě příliš překážek, ať už to byl James dychtící po mé krvi, Victorie posedlá svojí pomstou nebo Volturiovi snažící se uchovat tajemství. Tou největší překážkou byl ale Jacob. "Raději bych tě viděl mrtvou než jednou z nich!" řekl a jeho slova mě pálila stejně tehdy jako mě pálila teď. Nebylo pro mě lehké si zrovna tohle vyslechnout od mého nejlepšího přítele a člověka kterého jsem milovala. A krom jeho krutých slov tu byla i smlouva kterou Cullenovi uzavřeli s vlkodlaky a ta bránila Edwardovi mě přeměnit aniž bychom nerozpoutali krvavou válku. Dalo by se říct válku mezi Edwardem a Jacobem kteří by jistě bojovali na život a na smrt, ale smrt kteréhokoliv z nich by byla i mojí smrtí. Miluji je oba a nechci přít ani o jednoho z nich, ale oba je mít taky nemůžu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JaniCZka JaniCZka | Web | 12. září 2008 v 23:23 | Reagovat

... Já stááále čekám na to pokračování xD

Tak šup sem s ním :)

2 Lenusacek Lenusacek | E-mail | 29. října 2009 v 14:36 | Reagovat

Krásné, chtělo by to pokračování. Seš spisovatelsky nadaná, ale sem tam máš pár gramatických chybiček :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama