Proč nezůstat s tím kdo vás miluje, když ten koho milujete vy je pryč...

Isabella Marie Swan

17. srpna 2008 v 13:22 | Ivetka |  Lidé
Celé jméno: Isabella Swanová
Stav: Člověk
Narození: 13. září 1987
Původ:Phoenixu, Arizona
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí:Hnědá
Výška: 162 cm
Fyzická popis:Bella má velmi světlou pleť, dlouhé, rovné, tmavě hnědé vlasy a čokoládově hnědé oči. Její obličej má srdcovitý tvar.Je štíhlá, ale vůbec ne svalnatá, váží okolo 52 kilogramů.Ráda si kouše nehty.
Charakteristický rys: Magnet na nehody
Povolání:Je zapsaná na Střední školu ve Forks-chystá se na vysokou,brigáda v Newtonově prodejně sportovních potřeb.
Rodina: Matka-Reneé Dwyerová, nevlastní otec-Phil Dwyer, otec-Charlie Swan
Přezdívky: Bella,Bells
Auto: Červený náklaďáček 1953 Chevy Pickup,opravená motorka
Osobní historie: Bella se narodila ve Forks, ale její matka a otec se rozvedli, když jí bylo šest měsíců. Většinu svého dětství strávila v Kalifornii a později ve Phoenixu v Arizoně, kde nebyla velmi oblíbená a nikdy neměla pocit, že zapadla. Je příšerně nemotorná a pro své vlastní dobro se pokouší vyhýbat sportu a tanci.
Když se její matka znovu vdala, Bella se rozhodla vrátit zpět do Forks, aby žila se svým otcem.Ten ji koupil náklaďáček a snažil se, aby se ve svém novém domově cítila příjemně.
Ve škole byla Bella přijata s velkým zájmem a hned se spřátelila s několika lidmi. Poprvé spatřila Edwarda a jeho rodinu při přestávce na oběd a bylo ji řečeno, že se obvykle straní společnosti. Na hodině biologie byla Bella přinucena posadit se vedle Edwarda, protože to bylo jediné neobsazené sedadlo ve třídě. Reagoval na ni podivně, způsobil dojmem,že ji nenávidí,přitom mu jenom sladce a neodolatelně voněla.Tím začal jejich zamilovaný příběh.
Po nějakém čase Bella odhalí Edwardovo tajemství a přijme ho jako upíra. Několikrát ji zachrání život-bere to jako své poslání. Dvojice se do sebe zamiluje, přestože je všechno proti nim. Bella se stává obětí Jamese a je zachráněna, když se Edward napije její krve a zabrání jedu rozšířit se po těle.
Na své osmnácté narozeniny se Bella řízne o papír a je vystavena obrovskému nebezpečí u Cullenů doma. Kvůli tomu se jí Edward rozhodne opustit. Bella přežívá v téměř strnulém stavu týdny potom a jen tak tak zvládne chodit do školy a do práce. Rozhodne se riskovat, aby "uslyšela" Edwardův hlas a získá pomoc Jacoba Blacka v přestavování motocyklu. Z těch dvou se stane velmi dobří přátelé, dříve než se Jacob přidá do toho kultu. Bella se dozví, že Jacob a ostatní náctiletí Quileutští kluci jsou vlkodlaci.
Alice se ale brzy vrátí do Forks, poví Belle, že si Edward myslí, že je mrtvá a má v úmyslu se zabít.Jedou tudíž do Itálie, kde Edwarda zastaví a jsou zadrženi Volturiemi. Vrátí se do Forks se slibem, že se z Belly stane upír. Doma, Edward souhlasí se přeměnou Belly, pokud si ho vezme…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama